(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Відеоспостереження в храмі

Останнім часом зросла кількість крадіжок в українських храмах. На жаль, деякі люди приходять до церкви з недобрим наміром. Відомі випадки крадежу грошей зі скриньок для пожертвувань. У храмах орудують кишенькові злодії, викрадаючи особисті речі прихожан. Ускладнюється забезпечення збереження церковних атрибутів, які мають крім матеріальної цінності, ще й духовну, історичну. Є культурною спадщиною релігійної громади конкретного населеного пункту. Їх псування або втрата зазвичай є справжньою трагедією!

Камера відеоспостереженняПерешкоджати церковним крадіжкам, забезпечити безпеку в храмі покликані системи відеоспостереження. Їх завдання – виявити і при можливості запобігти злочинові. Якщо в храмі є сторож обізнаність про те, що відбувається недобре діяння, дозволяє негайно вжити заходів щодо його запобігання. Перегляд відео з камер спостереження допомагає швидко встановити правопорушників і повернути втрачене. Але, як правило, сама наявність камер відеонагляду змушує зловмисника відмовитися від своїх намірів, а отже, попередити вчинення гріха.IP відеореєстратор храм

Рекомендується встановлення камер відеоспостереження як зовні, так і всередині храму. Водночас, камери розташовуються таким чином, щоб гарантувати духовне усамітнення прихожан і виключити вторгнення в таїнство молитви та сповіді.

Камери дозволяють вести локальне спостереження в режимі реального часу і віддалене – на комп'ютері або будь-якому мобільному пристрої, підключеному до інтернету. Відео записується в архів з можливістю його подальшого перегляду в разі потреби. Є опція запису відео з камер за рухом. Завдяки безперебійному блоку живлення запис відбуватиметься навіть у разі відключення електроенергії.

Трансляція богослужіньЩе однією перевагою систем відеонагляду в храмі є можливість онлайн трансляції богослужінь. Завдяки цьому ті, хто неспроможні в даний момент знаходитися в церкві, зможуть стежити за службою з дому. Прямі ефіри в мережі інтернет, популярність котрих зростає, допоможуть також привернути увагу віруючих до вашого храму і його священнослужителів.

Забезпечте безпеку церковних цінностей і прихожан вашого храму! Зверніться за консультацією з питань встановлення систем відеоспостереження саме зараз. Наші координати є у верхній частині сайту і розділі Контакти.

Новини

Вітаємо Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці

Покрова Пресвятої Богородиці 2019

Дорогі друзі! Вітаємо Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці! Бажаємо Вам миру та злагоди! І нехай Покров Цариці Небесної Приснодіви Марії завжди буде над Вами і Вашими близькими!

14-10-2019

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

о. Симеон, Спасо-Преображенський храм м.Ізюм

Архімандрит Симеон (Негрецький), Спасо-Преображенський храм

Установлене співробітниками компанії Dzvonar обладнання вдихнуло життя в нашу храмову дзвіницю. Дзвони самі виконують православний дзвін на радість прихожанам і служителям храму. Дякуємо за якісно і оперативно виконану роботу.

 

Настоятель Спасо-Преображенського храму м.Ізюм, архімандрит

Симеон (Негрецький)