(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Про нас

Діяльність компанії Dzvonar розпочалася з бажання невеликої команди однодумців спрямувати свої знання та вміння у галузях радіоелектроніки, акустики, музики і дизайну в духовну сферу життя. Для допомоги священнослужителям, релігійним громадам та меценатам у їх бажанні зробити свій храм красивішим, функціональнішим та безпечнішим. Привабити більшу кількість прихожан, а також благодійників для вирішення його проблем.

Перші роботи зі встановлення системи управління церковними дзвонами Електронний дзвонар були проведені у 2013 році. З того часу співробітники компанії встановили ряд таких систем, освоїли нове обладнання і методи програмування православних дзвонів. У 2016 році запрацював сайт компанії для інформування широкого кола людей про її діяльність.

У 2018 році ми розробили власну модель Електронного дзвонаря. І після успішних випробувань вже встановили низку вироблених нами апаратів. Головною перевагою новинки є низька ціна, що становить третину вартості абсолютного аналога, виробленого у близькому зарубіжжі.

 Компанія Dzvonar співпрацює також з передовими європейськими виробниками обладнання. Необхідні прилади підбираються залежно від поставлених замовником завдань або особливостей певного храму. Для досягнення бажаного результату застосовується комбінування обладнання різних виробників.

З огляду на нелегкий економічний стан в країні і, як результат, невисокі бюджети оновлення храмів, ми прийняли рішення не стягувати додаткову плату за встановлення і налаштування систем Електронний дзвонар. З фінансової точки зору співпраця з нами зводиться до придбання обладнання за ціною виробника.

На сьогодні крім Електронного дзвонаря, ми пропонуємо нашим клієнтам установку баштових годинників, звукового обладнання, відеоспостереження і підсвічування фасаду храму. А також так звану Електронну дзвіницю – систему відтворення синтезованих мелодій дзвонів. Ми постійно працюємо над підготовкою нових рішень і відкриті для будь-яких запитань і пропозицій.

Новини

Електронне кадило - надійніше, економніше та безпечніше звичайного

electronnoye kadilo

Пропонуємо електронне кадило західноєвропейського виробництва. Невеликої кількості ладану достатньо для створення за допомогою електричного нагрівника рясного диму. Відсутність необхідності у вугіллі та відкритому вогні роблять кадило не лише безпечним, але й надійнішим при використанні на відкритому просторі навіть у негоду. Одного заряду акумулятора вистачить на 5-6 кадінь по 3 хвилини кожне. Матеріал – посріблена латунь. У комплекті: зарядний пристрій, ємність для ладану, упаковка ладану з великими гранулами. Електронне кадило – чудовий подарунок священику чи храму! Для замовлення або додаткових питань скористайтесь нашими контактами.

14-02-2022

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

Микола Крикун, храм Василя Великого м.Городня

Gorodnia Mykola Krykun

Прихожани нашого храму в захваті від чарівного звучання дзвонів! Дякую фахівцям компанії Dzvonar за гарно виконану роботу зі встановлення системи «Електронний дзвонар». А також за консультації щодо вибору та придбання дзвонів.

Будівничий храму Святого Василя Великого м. Городня Чернігівської обл.

Микола Крикун