(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Архітектурне підсвічування

Архітектурне підсвічування фасаду церкви має комплексне значення. З одного боку, його функція естетична – зміна образу культової споруди у вечірній час, прикрашення будівлі, її виділення з навколишнього середовища. На додаток до цього архітектурне освітлення втілює символічний сенс. Створюючи світлоносний образ храму як символу віри, воно допомагає освітлювати віруючим шлях у темний час доби. Адже саме світло вважають символом божественного начала.

Архітектурне підсвічування храмуВечірнє підсвічування фасаду храму проектується залежно від її архітектурного вирішення. Комбінуються прийоми загального заливаючого і локального освітлень. Завдяки цьому вечірня подоба церкви починає переливатися новими барвами. А її важливі смислові елементи підкреслюються світловими акцентами. Велике значення має і кваліфікований підбір кольорової гами архітектурного підсвічування, яке підкреслює духовний зміст споруди.

Підсвічування фасадуОсвітлювальні прилади різних типів і місця їх розміщення обираються у кожному конкретному випадку індивідуально. Поєднання різних видів підсвічування і кольорових рішень дозволяє створити гармонійний образ храму ввечері. Автоматичне увімкнення і вимкнення архітектурного підсвічування за заданою програмою звільнить час служителів храму для інших важливих справ.

Зв'яжіться з нами використовуючи координати вкладки Контакти або заповнивши форму зворотного зв'язку там само. Ми відповімо на Ваші питання і допоможемо у виборі варіанту підсвічування, яке підкреслить красу Вашого храму у вечірній час.

Новини

Вітаємо відвідувачів нашого сайту з Різдвом Христовим

Рождество Христово 2022

Шановні відвідувачі нашого сайту, друзі! Сердечно вітаємо вас зі святом Різдва Христового! Бажаємо вам здоров'я та сміливості у реалізації своїх мрій!

07-01-2022

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

Микола Крикун, храм Василя Великого м.Городня

Gorodnia Mykola Krykun

Прихожани нашого храму в захваті від чарівного звучання дзвонів! Дякую фахівцям компанії Dzvonar за гарно виконану роботу зі встановлення системи «Електронний дзвонар». А також за консультації щодо вибору та придбання дзвонів.

Будівничий храму Святого Василя Великого м. Городня Чернігівської обл.

Микола Крикун