(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Озвучування храму

Приміщення храмів мають характерну акустику, яка покликана створювати особливу урочисту атмосферу. Однак, часто це призводить до того, що прихожани, які знаходяться поодаль священнослужителя, чують його мову не дуже розбірливо. Крім того, архітектурні вирішення окремих церков не дозволяють чути голос достатньо голосно всім присутнім у ній людям. Особливо яскраво це виявляється у переповненому храмі під час святкових богослужінь.

Мікрофон звук в храміТак зване озвучування храму, тобто встановлення у ньому звукового обладнання, надає змогу усунути вади акустики приміщення, підсилити голос священика, зробити його більш насиченим, а мову – розбірливою. Для реалізації цієї мети ми використовуємо мікрофони для вівтаря та амвона, звукові підсилювачі. А в ряді випадків для створення гармонійного звуку у храмі підсилення потребують і голоси хористів.Озвучування храму акустична система

Трансляція підсиленого звуку відбувається як на внутрішніх, так і, за необхідності, на вуличних колонках. Це дозволяє чітко чути слова священнослужителя і в приміщенні церкви, і за її стінами. Акустичні системи можна майстерно вписати в інтер’єр і зовнішній вигляд храму або розмісти їх таким чином, щоб вони були непомітні прихожанам.

Додатковою перевагою використання звукового обладнання у церкві є можливість здійснити якісний аудіозапис служби або проповіді священика.

Портативна система для хресної ходиПосилити мову під час хресного ходу можна за допомогою спеціальних портативних систем. Вони створені для роботи на відкритому просторі і зручного використання під час ходи. Завдяки рупорним акустичним системам звук поширюється рівномірно на більші відстані. Це дозволяє озвучити довгі процесії у будь-якій місцевості.

Сконтактуйтеся з нами, використавши телефон або електронну пошту. Наші координати є в розділі Контакти. Ми відповімо на Ваші питання і допоможемо виправити і збагатити звук у Вашому храмі.

Новини

Вітаємо відвідувачів нашого сайту з Різдвом Христовим

Рождество Христово 2022

Шановні відвідувачі нашого сайту, друзі! Сердечно вітаємо вас зі святом Різдва Христового! Бажаємо вам здоров'я та сміливості у реалізації своїх мрій!

07-01-2022

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

Микола Крикун, храм Василя Великого м.Городня

Gorodnia Mykola Krykun

Прихожани нашого храму в захваті від чарівного звучання дзвонів! Дякую фахівцям компанії Dzvonar за гарно виконану роботу зі встановлення системи «Електронний дзвонар». А також за консультації щодо вибору та придбання дзвонів.

Будівничий храму Святого Василя Великого м. Городня Чернігівської обл.

Микола Крикун