(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Електронний дзвонар

Електронним дзвонарем найчастіше називають систему автоматизації церковного дзвону. Давно відома і популярна за кордоном, ця технологія знаходить своїх прихильників і в Україні. Оскільки вона дає можливість виконати будь-які церковні дзвоніння на бронзових дзвонах за відсутності дзвонаря. Мелодії відтворюються натисненням кнопки або автоматично вмикаються у заданий час. Нижче представлені кілька пропонованих нами варіантів автоматизації дзвонів. Ви зможете підібрати для свого храму систему з достатніми можливостями, відповідно до будь-якого бюджету.

Європейське обладнання для управління дзвонами

Електронний дзвонарТакий Електронний дзвонар складається з пристрою управління дзвонами і електричних ударників, які виконують функцію язиків дзвонів під час ручного дзвоніння.

Залежно від конструкції і способу розміщення, електроударники бувають внутрішніми і зовнішніми. Внутрішні розміщуються замість язика дзвону. Зовнішні - з зовнішньої його сторони. Це дозволяє зберегти язики дзвонів для виконання мелодій дзвонарем. Виконувати дзвоніння за допомогою системи Електронний дзвонар можна і вручну, підключивши зовнішню клавіатуру.

Автоматизація дзвонівПристрій управління здатний зберігати в пам'яті велику кількість мелодій. Їх відтворення ідеально супроводить будь-яке богослужіння або іншу церковну подію. Крім ручного увімкнення дзвоніння можна запрограмувати його виконання з певною циклічністю, а також згідно до церковного календаря. Увімкнути мелодію можна натиснувши декілька кнопок на пристрої управління і віддалено, за допомогою радіопульта або додатку для смартфона.

У своїй роботі ми використовуємо надійне обладнання кращих європейських виробників. Воно підходить і для електронного управління дзвонами в католицькій традиції. Спеціальні приводи розгойдують дзвони, здійснюючи контроль їх швидкості, кута підйому і гальмування.

Електронний дзвонар українського виробництва

Компанія Dzvonar пропонує застосовувати у храмах і Електронні дзвонарі власного виробництва. Головною перевагою нашого способу автоматизації дзвонів є невисока ціна обладнання. Вона в рази нижче вартості систем, виготовлених навіть у країнах близького зарубіжжя, і дорівнює ціні одного невеликого дзвону.

Дзвоніння у церковні дзвони нашим Електронним дзвонарем здійснюється за допомогою електродвигунів. Такий спосіб видобування звуку є максимально природним. Оскільки удар в дзвін здійснюється його ж язиком, мотузка якого з'єднана з мотором. Крім того, зберігається можливість традиційного ручного дзвоніння.

Система Електронний дзвонар Україна

Електронний дзвонар може дзвонити не тільки за відсутності дзвонаря храму, а й готовий стати йому надійним помічником. Устаткування буде грати з ним дуетом, задаючи тон або доповнюючи виконання дзвонаря-людини. Це чудове рішення якщо дзвонар тільки починає опановувати це ремесло. Або йому довірена дзвіниця з великою кількістю дзвонів, якими складно управляти самостійно.

Можливості управління нашим Електронним дзвонарем не поступаються імпортним аналогам. Ви можете самостійно увімкнути виконання дзвоніння в потрібний час або запрограмувати його автоматичний запуск. Доступне програмування за тижневим розкладом, церковним календарем, а також у задані дати. Виконати мелодію можна і наживо за допомогою електронного клавішного інструменту. Крім того передбачена функція відбивання на дзвонах часу з гнучкою системою налаштування та інші можливості.

Вибір автоматичної дзвіниці

Електронна система управління дзвонами - оптимальне рішення для невеликих дзвіниць, оскільки автоматика може легко розміститися у просторі, де дзвонарю розташуватися буде неможливо.

Кваліфіковано здійснений підбір комплекту обладнання, якісний монтаж і налагодження дозволяють відтворювати дзвони будь-якої складності зі збереженням найдрібніших нюансів звучання, характерних ручному виконанню майстерним дзвонарем. Із урахуванням кількості дзвонів Вашої дзвіниці і їх характеристик ми зможемо запропонувати Вам великий вибір традиційних православних мелодій для дзвонів. А також здійснити перекладення вподобаних Вами мелодій за їх аудіозаписами.

Зв'яжіться з нами по телефону або електронною поштою, які Ви знайдете в розділі Контакти. І наші фахівці розрахують вартість Електронного дзвонаря саме для Вашої дзвіниці, а також дадуть відповіді на можливі запитання.

Новини

Вітаємо відвідувачів нашого сайту з Різдвом Христовим

Рождество Христово 2022

Шановні відвідувачі нашого сайту, друзі! Сердечно вітаємо вас зі святом Різдва Христового! Бажаємо вам здоров'я та сміливості у реалізації своїх мрій!

07-01-2022

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

Микола Крикун, храм Василя Великого м.Городня

Gorodnia Mykola Krykun

Прихожани нашого храму в захваті від чарівного звучання дзвонів! Дякую фахівцям компанії Dzvonar за гарно виконану роботу зі встановлення системи «Електронний дзвонар». А також за консультації щодо вибору та придбання дзвонів.

Будівничий храму Святого Василя Великого м. Городня Чернігівської обл.

Микола Крикун