(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Електронний дзвонар

Електронним дзвонарем найчастіше називають систему автоматизації церковного дзвону. Давно відома і популярна за кордоном, ця технологія знаходить своїх прихильників і в Україні. Оскільки вона дає можливість виконати будь-які церковні дзвоніння на бронзових дзвонах за відсутності дзвонаря. Мелодії відтворюються натисненням кнопки або автоматично вмикаються у заданий час. Нижче представлені кілька пропонованих нами варіантів автоматизації дзвонів. Ви зможете підібрати для свого храму систему з достатніми можливостями, відповідно до будь-якого бюджету.

Європейське обладнання для управління дзвонами

Електронний дзвонарТакий Електронний дзвонар складається з пристрою управління дзвонами і електричних ударників, які виконують функцію язиків дзвонів під час ручного дзвоніння.

Залежно від конструкції і способу розміщення, електроударники бувають внутрішніми і зовнішніми. Внутрішні розміщуються замість язика дзвону. Зовнішні - з зовнішньої його сторони. Це дозволяє зберегти язики дзвонів для виконання мелодій дзвонарем. Виконувати дзвоніння за допомогою системи Електронний дзвонар можна і вручну, підключивши зовнішню клавіатуру.

Автоматизація дзвонівПристрій управління здатний зберігати в пам'яті велику кількість мелодій. Їх відтворення ідеально супроводить будь-яке богослужіння або іншу церковну подію. Крім ручного увімкнення дзвоніння можна запрограмувати його виконання з певною циклічністю, а також згідно до церковного календаря. Увімкнути мелодію можна натиснувши декілька кнопок на пристрої управління і віддалено, за допомогою радіопульта або додатку для смартфона.

У своїй роботі ми використовуємо надійне обладнання кращих європейських виробників. Воно підходить і для електронного управління дзвонами в католицькій традиції. Спеціальні приводи розгойдують дзвони, здійснюючи контроль їх швидкості, кута підйому і гальмування.

Електронний дзвонар українського виробництва

Компанія Dzvonar пропонує застосовувати у храмах і Електронні дзвонарі власного виробництва. Головною перевагою нашого способу автоматизації дзвонів є невисока ціна обладнання. Вона в рази нижче вартості систем, виготовлених навіть у країнах близького зарубіжжя, і дорівнює ціні одного невеликого дзвону.

Дзвоніння у церковні дзвони нашим Електронним дзвонарем здійснюється за допомогою електродвигунів. Такий спосіб видобування звуку є максимально природним. Оскільки удар в дзвін здійснюється його ж язиком, мотузка якого з'єднана з мотором. Крім того, зберігається можливість традиційного ручного дзвоніння.

Система Електронний дзвонар Україна

Електронний дзвонар може дзвонити не тільки за відсутності дзвонаря храму, а й готовий стати йому надійним помічником. Устаткування буде грати з ним дуетом, задаючи тон або доповнюючи виконання дзвонаря-людини. Це чудове рішення якщо дзвонар тільки починає опановувати це ремесло. Або йому довірена дзвіниця з великою кількістю дзвонів, якими складно управляти самостійно.

Можливості управління нашим Електронним дзвонарем не поступаються імпортним аналогам. Ви можете самостійно увімкнути виконання дзвоніння в потрібний час або запрограмувати його автоматичний запуск. Доступне програмування за тижневим розкладом, церковним календарем, а також у задані дати. Виконати мелодію можна і наживо за допомогою електронного клавішного інструменту. Крім того передбачена функція відбивання на дзвонах часу з гнучкою системою налаштування та інші можливості.

Вибір автоматичної дзвіниці

Електронна система управління дзвонами - оптимальне рішення для невеликих дзвіниць, оскільки автоматика може легко розміститися у просторі, де дзвонарю розташуватися буде неможливо.

Кваліфіковано здійснений підбір комплекту обладнання, якісний монтаж і налагодження дозволяють відтворювати дзвони будь-якої складності зі збереженням найдрібніших нюансів звучання, характерних ручному виконанню майстерним дзвонарем. Із урахуванням кількості дзвонів Вашої дзвіниці і їх характеристик ми зможемо запропонувати Вам великий вибір традиційних православних мелодій для дзвонів. А також здійснити перекладення вподобаних Вами мелодій за їх аудіозаписами.

Зв'яжіться з нами по телефону або електронною поштою, які Ви знайдете в розділі Контакти. І наші фахівці розрахують вартість Електронного дзвонаря саме для Вашої дзвіниці, а також дадуть відповіді на можливі запитання.

Новини

Вітаємо Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці

Покрова Пресвятої Богородиці 2019

Дорогі друзі! Вітаємо Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці! Бажаємо Вам миру та злагоди! І нехай Покров Цариці Небесної Приснодіви Марії завжди буде над Вами і Вашими близькими!

14-10-2019

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

о. Симеон, Спасо-Преображенський храм м.Ізюм

Архімандрит Симеон (Негрецький), Спасо-Преображенський храм

Установлене співробітниками компанії Dzvonar обладнання вдихнуло життя в нашу храмову дзвіницю. Дзвони самі виконують православний дзвін на радість прихожанам і служителям храму. Дякуємо за якісно і оперативно виконану роботу.

 

Настоятель Спасо-Преображенського храму м.Ізюм, архімандрит

Симеон (Негрецький)