(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Дзвін без дзвонів

Церквам, які не мають дзвіниці, ми пропонуємо відтворювати синтезовані звуки дзвонів для сповіщення віруючих про богослужіння. Сукупність приладів, що для цього використовуються утворюють так звану Електронну дзвіницю. До її формування можна підходити по-різному. Нижче Ви можете знайти описи варіантів пропонованих нами електронних дзвіниць. І вибрати для свого храму найбільш підходящий за ціною та характеристиками.

Електронна дзвіниця європейського виробництва

Електронна дзвіницяЦя Електронна дзвіниця складається з пристрою відтворення дзвоніння і звукопідсилюючої апаратури.

Пристрій відтворення дзвоніння відповідає за формування готової мелодії для дзвонів. Його можна програмувати на автоматичне виконання мелодії в заданий час аналогічно Електронному дзвонарю. Або вмикати необхідні мелодії вручну. У тому числі за допомогою пульту дистанційного керування. Використовуючи Електронну дзвіницю з підключеною зовнішньої клавіатурою, професійний дзвонар або музикант зможе виконати дзвонову мелодію у Вашому храмі без дзвонів у режимі реального часу.

Відтворення церковного дзвону

Придбати таку Електронну дзвіницю раціонально навіть якщо у майбутньому Ви плануєте облаштувати дзвіницю зі справжніми дзвонами. Прилад відтворення мелодій дзвонів у подальшому можна використовувати під час монтування Електронного дзвонаря для управління дзвонами. А звукопідсилюючу апаратуру – для трансляції служби у храмі та за його межі.

Електронна дзвіниця виробництва Dzvonar

Основа нашої Електронної дзвіниці - спеціально створена комп'ютерна програма. Відсутність необхідності купувати дорогі апаратні засоби дозволяє суттєво заощадити. Адже для роботи програми достатнім буде використання комп'ютера навіть з невисокою продуктивністю.

Принцип роботи нашої програми "Електронна дзвіниця" повторює ідею апаратних пристроїв, виготовлених за кордоном. Дзвоніння у ній синтезується у режимі реального часу. Це безумовна перевага перед схожими програмами, які здатні лише програвати готові звукові файли. Оскільки, в разі необхідності, дзвоніння може бути зупинене у будь-який час без страху отримання ефекту обірваної кінцівки. При використанні нашої програми після переривання дзвоніння Ви завжди почуєте протяжне повільне загасання кожного дзвону мелодії, характерне для звучання справжніх дзвонів.

Електронна дзвіниця DzvonarУвімкнути потрібну мелодію електронних дзвонів можна натисканням відповідної кнопки. Дзвоніння будуть відтворюватися і автоматично, якщо заповнена програма тижневого циклу, календаря церковних свят, або поставлена задача включитися в інші дні. Підключивши до комп'ютера музичну клавіатуру можна вручну виконати мелодію звуком дзвонів. Програма також дозволяє відбивати час подібно до курантів.

Звукопідсилююче обладнання електронної дзвіниці підбирається, виходячи з балансу вимог до якості звучання і виділеного бюджету. Якщо храм вже обладнаний звуковим трансляційним обладнанням, можна використовувати його можливості і для відтворення дзвоніння. У цьому випадку буде достатньо придбати тільки нашу програму "Електронна дзвіниця".

Вибір Електронної дзвіниці

Пропоновані нами програмна і апаратна Електронні дзвіниці мають ціни різного порядку. Однак, мають спільні переваги, що виділяють їх серед великої кількості подібних пропозицій на світовому ринку.

Висока якість синтезування дзвоніння у поєднанні з високою точністю відтворення забезпечують надзвичайно реалістичне виконання мелодії. Тембр звучання кожного тону повністю відповідає необхідним характеристикам церковних дзвонів. Правильно сформована мелодія створюватиме у прихожан враження присутності біля дзвіниці зі справжніми дзвонами.

Електронна дзвіниця не обмежена певною кількістю дзвонів, що дозволяє програмувати навіть найскладніші у виконанні мелодії.

Зателефонуйте нам або напишіть електронного листа і ми підберемо обладнання відтворення церковного дзвоніння, яке ідеально підійде саме для Вашого храму. Для цього перейдіть у вкладку Контакти.

Новини

Вітаємо відвідувачів нашого сайту з Різдвом Христовим

Рождество Христово 2022

Шановні відвідувачі нашого сайту, друзі! Сердечно вітаємо вас зі святом Різдва Христового! Бажаємо вам здоров'я та сміливості у реалізації своїх мрій!

07-01-2022

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

Микола Крикун, храм Василя Великого м.Городня

Gorodnia Mykola Krykun

Прихожани нашого храму в захваті від чарівного звучання дзвонів! Дякую фахівцям компанії Dzvonar за гарно виконану роботу зі встановлення системи «Електронний дзвонар». А також за консультації щодо вибору та придбання дзвонів.

Будівничий храму Святого Василя Великого м. Городня Чернігівської обл.

Микола Крикун