(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Вежові годинники

Вежові (фасадні) годинники – чудова прикраса будь-якої будівлі. Вони надають солідності спорудам, викликають почуття гордості у містян та захоплення у гостей міста. Куранти слугують для сповіщення населення про важливі події міського життя. Також дозволяють людям, які знаходяться неподалік, звірити або дізнатися час.

Баштовий годинник курантиТакі годинники можна встановити на дзвіниці храмів і каплиць, фасади адміністративних, історичних та інших будівель. Спеціальні механізми руху стрілок дозволяють відображати на циферблаті поточний час, постійно автономно здійснюючи синхронізацію з атомним часом. Це гарантує високу точність годинника, виключаючи розбіжність положення стрілок з реальним часом.

Куранти можуть відбивати час по заздалегідь обраній програмі як на реальних дзвонах, так і використовуючи відтворення синтезованих звуків дзвонів на всепогодніх акустичних системах. А унікальна, створена спеціально для Вас, мелодія курантів може стати візитівкою населеного пункту чи конкретної споруди.

У церквах, оснащених системами Електронний дзвонар або Електронна дзвіниця, відбивати час можливо і без встановлення циферблату.

Циферблат фасадного годинникаВежові годинники можуть бути виконані у різноманітних технічних та художніх варіантах. Одна система дозволяє управляти ходом стрілок на одному або кількох циферблатах. Завдяки гнучкості підбору механізмів, баштові годинники можна розмістити навіть на суттєво обмеженому просторі.

Механізми вежових годинників, які ми використовуємо, надійно працюють за будь-якої погоди і не потребують додаткового захисту циферблату та стрілок.

Ви можете вибрати: замовити зовнішнє оформлення годинника у нас або виготовити його самостійно. Деякі замовники самі втілили свої дизайнерські задумки і створили годинники на основі нашого устаткування. Вони віддали перевагу запропонованим саме нами приладам через простоту використання, надійність і доступну ціну.

Скористайтеся для зв'язку з нами телефоном або електронною поштою з розділу Контакти. Ми допоможемо Вам отримати більше інформації про можливості обладнання та його ціну.

Новини

Вітаємо відвідувачів нашого сайту з Різдвом Христовим

Рождество Христово 2022

Шановні відвідувачі нашого сайту, друзі! Сердечно вітаємо вас зі святом Різдва Христового! Бажаємо вам здоров'я та сміливості у реалізації своїх мрій!

07-01-2022

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

Микола Крикун, храм Василя Великого м.Городня

Gorodnia Mykola Krykun

Прихожани нашого храму в захваті від чарівного звучання дзвонів! Дякую фахівцям компанії Dzvonar за гарно виконану роботу зі встановлення системи «Електронний дзвонар». А також за консультації щодо вибору та придбання дзвонів.

Будівничий храму Святого Василя Великого м. Городня Чернігівської обл.

Микола Крикун