(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Вежові годинники

Вежові (фасадні) годинники – чудова прикраса будь-якої будівлі. Вони надають солідності спорудам, викликають почуття гордості у містян та захоплення у гостей міста. Куранти слугують для сповіщення населення про важливі події міського життя. Також дозволяють людям, які знаходяться неподалік, звірити або дізнатися час.

Баштовий годинник курантиТакі годинники можна встановити на дзвіниці храмів і монастирів, фасади адміністративних, історичних та інших будівель. Спеціальні механізми руху стрілок дозволяють відображати на циферблаті поточний час, постійно автономно здійснюючи синхронізацію з атомним часом. Це гарантує високу точність годинника, виключаючи розбіжність положення стрілок з реальним часом.

Куранти можуть відбивати час по заздалегідь обраній програмі як на реальних дзвонах, так і використовуючи відтворення синтезованих звуків дзвонів на всепогодніх акустичних системах. А унікальна, створена спеціально для Вас, мелодія курантів може стати візитівкою населеного пункту чи конкретної споруди.

У церквах, оснащених системами Електронний дзвонар або Електронна дзвіниця, відбивати час можливо і без встановлення циферблату.

Циферблат фасадного годинникаВежові годинники можуть бути виконані у різноманітних технічних та художніх варіантах. Одна система дозволяє управляти ходом стрілок на одному або кількох циферблатах. Завдяки гнучкості підбору механізмів, баштові годинники можна розмістити навіть на суттєво обмеженому просторі.

Механізми вежових годинників, які ми використовуємо, надійно працюють за будь-якої погоди і не потребують додаткового захисту циферблату та стрілок.

Скористайтеся для зв'язку з нами телефоном або електронною поштою з розділу Контакти. Ми допоможемо Вам отримати більше інформації про можливості обладнання та його ціну.

Новини

Вітаємо Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці

Покрова Пресвятої Богородиці 2019

Дорогі друзі! Вітаємо Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці! Бажаємо Вам миру та злагоди! І нехай Покров Цариці Небесної Приснодіви Марії завжди буде над Вами і Вашими близькими!

14-10-2019

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

о. Симеон, Спасо-Преображенський храм м.Ізюм

Архімандрит Симеон (Негрецький), Спасо-Преображенський храм

Установлене співробітниками компанії Dzvonar обладнання вдихнуло життя в нашу храмову дзвіницю. Дзвони самі виконують православний дзвін на радість прихожанам і служителям храму. Дякуємо за якісно і оперативно виконану роботу.

 

Настоятель Спасо-Преображенського храму м.Ізюм, архімандрит

Симеон (Негрецький)