(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Щиро вітаємо Вас зі святом Обрізання Господнього

Обрізання Господнє 2020

Дорогі друзі! Щиро вітаємо Вас зі святом Обрізання Господнього і днем пам'яті святого Василя Великого! З Новим роком!

14-01-2020

Сердечно вітаємо відвідувачів сайту з Різдвом Христовим

Різдво Христове 2020

Дорогі друзі! Сердечно вітаємо Вас з Різдвом Христовим! Нехай з появою на світ Спасителя в нашому житті запанують мир, любов і душевна теплота!

07-01-2020

Церковні дзвони с.Верхня Калуського району на Прикарпатті

Дзвони с. Верхня Калуського району на Прикарпатті

Нарешті вірян с. Верхня Калуського району на Прикарпатті скликатиме до церкви звук дзвонів. У 1916 р. дзвони храму Різдва Івана Хрестителя конфіскувала австрійська армія. Нині ж стараннями благодійників та за допомогою компанії Dzvonar у селі знову лунає церковний дзвін. А 29 грудня відбудеться освячення дзвонів. Фотозвіт про виконану нами роботу вже доступний на сайті, а відео дзвонінь з’являться на нашому ютуб каналі незабаром.

27-12-2019

Новий фасадний годинник прикрасив котедж у Київській області

Фасадний годинник у с. Михайлівка-Рубежівка Київської обл.

Новий фасадний годинник від компанії Dzvonar став окрасою котеджу в с.Михайлівка-Рубежівка Київської області. Оформлення годинника було виготовлено за дизайн-проектом, розробленим спеціально для цього фасаду. З декількох запропонованих варіантів замовник обрав найбільш вдалий.

Установлене нами високоточне обладнання гарантує відповідність положення стрілок реальному часу. Приймач GPS-сигналу постійно синхронізує час первинного годинника зі світовим. А джерело безперебійного живлення підтримує безперервну роботу обладнання навіть в умовах відсутності електрики. Фото цього годинника вже доступно для перегляду на нашому сайті.

09-12-2019

Вітаємо зі святом Введення в храм Пресвятої Богородиці

Введення в храм Пресвятої Богородиці 2019

Шановні користувачі сайту! Прийміть наші щирі вітання та найкращі побажання з нагоди свята Введення в храм Пресвятої Богородиці! І нехай Цариця Небесна Вас оберігає!

04-12-2019

Шановні друзі, вітаємо Вас з початком Різдвяного посту

Різдвяний піст 2019

Шановні друзі! Вітаємо Вас з початком Різдвяного посту! Бажаємо всім у ці дні не упустити можливість стати кращими, чистішими і добрішими!

28-11-2019

Вітаємо Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці

Покрова Пресвятої Богородиці 2019

Дорогі друзі! Вітаємо Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці! Бажаємо Вам миру та злагоди! І нехай Покров Цариці Небесної Приснодіви Марії завжди буде над Вами і Вашими близькими!

14-10-2019

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

о. Симеон, Спасо-Преображенський храм м.Ізюм

Архімандрит Симеон (Негрецький), Спасо-Преображенський храм

Установлене співробітниками компанії Dzvonar обладнання вдихнуло життя в нашу храмову дзвіницю. Дзвони самі виконують православний дзвін на радість прихожанам і служителям храму. Дякуємо за якісно і оперативно виконану роботу.

 

Настоятель Спасо-Преображенського храму м.Ізюм, архімандрит

Симеон (Негрецький)