(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Вітаємо Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці

Покрова Пресвятої Богородиці 2019

Дорогі друзі! Вітаємо Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці! Бажаємо Вам миру та злагоди! І нехай Покров Цариці Небесної Приснодіви Марії завжди буде над Вами і Вашими близькими!

14-10-2019

Вітаємо зі святом Воздвиження Хреста Господнього

Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього 2019

Шановні друзі! Щиро вітаємо Вас з великим святом Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього! Бажаємо Вам щастя, добробуту і Божих благословінь!

26-09-2019

У Крюківщині на Київщині насолоджуються церковним дзвоном

Електронний дзвонар в Крюківщині на Київщині

Парафіяни Хрестовоздвиженського храму Крюківщини Києво-Святошинського району відтепер будуть насолоджуватися майстерним дзвоном. За нашої участі на дзвіниці храму оновлений дзвоновий набір і встановлено "Електронний дзвонар". Фотозвіт про роботу вже розміщений на сайті. Відео церковних дзвонів скоро будуть викладені на ютуб канал компанії. Підпишіться на нього і Ви точно не пропустите наші новинки.

23-09-2019

Вітаємо Вас зі святом Різдва Пресвятої Богородиці

Різдво Пресвятої Богородиці 2019

Дорогі друзі! Вітаємо Вас зі святом Різдва Пресвятої Богородиці! Бажаємо Вам миру, здоров'я і благополуччя! І нехай Цариця Небесна, Пречиста Мати Спасителя нашого, береже від бід та зневіри!

21-09-2019

Із сумом згадуємо подію Усікновення глави Іоанна Предтечі

Усікновення глави Іоанна Предтечі 2019

Шановні друзі! Сьогодні із сумом згадуємо подію Усікновення глави Іоанна Предтечі, Пророка і Хрестителя Господа нашого Ісуса Христа.

11-09-2019

Електронний дзвонар відтепер б’є у дзвони на Прикарпатті

Електронний дзвонар в Івано-Франківській області

"Електронний дзвонар" відтепер б’є у дзвони храму Великомученика Юрія Переможця в с.Старі Богородчани на Прикарпатті. На найвищій в регіоні дзвіниці два старовинних дзвони доповнені чотирма новими і саморобним благовісником. Завдяки системі автоматизації дзвону нашого виробництва цей ансамбль виконує уставні дзвони за розкладом і після ручного запуску, даруючи радість великій і дружній церковній громаді. Фото вже можна подивитися на сайті. А відео церковних дзвонів скоро з'являться на нашому ютуб каналі. Підпишіться, щоб не пропустити.

05-09-2019

Вітаємо Вас зі святом Успіння Пресвятої Богородиці

Успіння Пресвятої Богородиці 2019

Шановні друзі! Щиро вітаємо Вас зі святом Успіння Пресвятої Богородиці! Бажаємо з гідністю і честю пройти будь-які життєві випробування, не втративши своєї надії і віри!

28-08-2019

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

о. Симеон, Спасо-Преображенський храм м.Ізюм

Архімандрит Симеон (Негрецький), Спасо-Преображенський храм

Установлене співробітниками компанії Dzvonar обладнання вдихнуло життя в нашу храмову дзвіницю. Дзвони самі виконують православний дзвін на радість прихожанам і служителям храму. Дякуємо за якісно і оперативно виконану роботу.

 

Настоятель Спасо-Преображенського храму м.Ізюм, архімандрит

Симеон (Негрецький)