(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Сердечно вітаємо з великим святом Днем Святої Трійці

День Святої Трійці 2021

Дорогі друзі! Вітаємо вас з великим християнським святом Днем Святої Трійці! Бажаємо вам щастя, благополуччя і Божого благословення творити добрі справи!

20-06-2021

Щиро вітаємо вас зі святом Стрітення Господнього

Стрітення Господнє 2021

Шановні друзі! Щиро вітаємо вас зі святом Стрітення Господнього! У день прийняття світом свого Спасителя бажаємо вам світлого і радісного життя! Щоб ваша домівка і ваше життя наповнилися щастям і любов'ю!

15-02-2021

Вітаємо зі святом Хрещення Господа і Спаса нашого

Богоявлення 2021

Дорогі друзі! Вітаємо Вас зі святом Хрещення Господа і Спаса нашого Ісуса Христа, зі Святим Богоявленням! Нехай церковний дзвін очищає вашу душу, а освячена вода зцілює тіло!

19-01-2021

Шановні друзі, щиро вітаємо Вас із Різдвом Христовим

Різдво Христове 2021

Шановні друзі! Щиро вітаємо Вас із Різдвом Христовим! Бажаємо Вам миру, добра та любові! Божого Вам благословення! Смачної куті та веселих свят!

07-01-2021

Освятили козацький храм в Чопилках під дзвін Електронного дзвонаря

Електронний дзвонар в с. Чопилки Переяслав-Хмельницького району на Київщині

Новозбудований Свято-Миколаївський козацький храм освятили у с. Чопилки Переяславського району на Київщині 17 жовтня. А місяць тому компанія Dzvonar встановила у храмі систему церковного дзвону "Електронний дзвонар". Фото нашої роботи вже розміщені на сайті. Захоплюючу і драматичну історію храму Ви зможете прочитати на наших сторінках в соцмережах. А відео дзвону незабаром з'явиться на нашому ютуб каналі.

22-10-2020

Вітаємо Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці

Покрова Пресвятої Богородиці 2020

Дорогі друзі! Вітаємо Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці! Бажаємо Вам і Вашим родинам миру і злагоди! І нехай Покров Цариці Небесної Приснодіви Марії завжди перебуває над Вами!

14-10-2020

Вітаємо Вас зі святом Різдва Пресвятої Богородиці

Різдво Пресвятої Богородиці 2020

Шановні друзі! Вітаємо Вас зі святом Різдва Пресвятої Богородиці! Нехай Богородиця Діва Марія наповнить ваші душу і серце любов'ю та радістю!

21-09-2020

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

Микола Крикун, храм Василя Великого м.Городня

Gorodnia Mykola Krykun

Прихожани нашого храму в захваті від чарівного звучання дзвонів! Дякую фахівцям компанії Dzvonar за гарно виконану роботу зі встановлення системи «Електронний дзвонар». А також за консультації щодо вибору та придбання дзвонів.

Будівничий храму Святого Василя Великого м. Городня Чернігівської обл.

Микола Крикун