(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

На Великдень Електронний дзвонар задзвонить у Тетіїві

Колокольня Всехсвятского храма г. Тетиев

На Великдень нарешті задзвонять дзвони храму на честь Всіх Святих м. Тетіїв Київської обл. Церковна дзвіниця обладнана системою автоматичного дзвону "Електронний дзвонар", виготовленою нашою компанією. Фото про цю роботу опубліковані на сайті. Незабаром на нашому ютуб каналі Ви побачите відео церковних дзвонів у тетіївському Всіхсвятському храмі. Підпишіться і дивіться наші нові відео першими.

15-04-2019

Вітаємо Вас зі Святом Благовіщення Пресвятої Богородиці

Благовіщення Пресвятої Богородиці 2019

Шановні друзі! Сердечно вітаємо Вас зі Святом Благовіщення Пресвятої Богородиці! Бажаємо Вам з оптимізмом дивитися в завтрашній день, приділяти час тільки світлим думкам і добрим справам! Нехай Матір Божа береже всіх нас!

07-04-2019

У храмі смт Чернігівка несе службу наш "Електронний дзвонар"

Свято-Иллінський храм смт Чернігівка

Черговий "Електронний дзвонар" почав свою службу в Запорізькій області. На дзвіниці Свято-Іллінського храму смт Чернігівка встановлена автоматична система дзвону виробництва компанії Dzvonar. Фото роботи вже розміщені на цьому сайті. А на нашому ютуб каналі скоро почнуть з'являтися відео церковних дзвонів у виконанні цієї системи. Підпишіться, щоб не пропустити.

21-03-2019

Дорогі друзі, сердечно вітаємо Вас з початком Великого Посту

Великий Піст 2019

Дорогі друзі, вітаємо Вас з початком Великого Посту! Бажаємо, щоб всі розпочаті в цей час справи завершилися успіхом! Присвятіть ці сорок днів приємним і корисним речам!

11-03-2019

Щиро вітаємо Вас зі святом Стрітення Господнього

Стрітення Господнє 2019

Шановні друзі, щиро вітаємо Вас зі святом Стрітення Господнього! Бажаємо Вам у день прийняття світом свого Спасителя радісного та щасливого життя, здоров'я, миру та любові!

15-02-2019

Вітаємо Вас зі святом Водохреща, зі Святим Богоявленням

Водохреща, Святе Богоявлення 2019

Дорогі друзі, щиро вітаємо Вас зі святом Водохреща, зі Святим Богоявленням! Традиційно бажаємо Вам бути здоровими і тілом, і духом! Прийміть як вітальну листівку відео Водосвятного передзвону у виконанні Електронного дзвонаря нашого виробництва: https://youtu.be/rZWzw6INOY. На Хрещення Господнє дзвін очищає, а освячена вода зцілює!

19-01-2019

Дорогі друзі, сердечно вітаємо Вас зі святом Різдва Христового

Різдво Христове 2019

Шановні друзі, сердечно вітаємо Вас із Різдвом Христовим! Бажаємо Вам миру, затишку та добра! Прийміть як вітальну листівку відео Різдвяного дзвону у виконанні Електронного дзвонаря нашого виробництва: https://youtu.be/nKSafCGVMZ8.

07-01-2019

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

о. Симеон, Спасо-Преображенський храм м.Ізюм

Архімандрит Симеон (Негрецький), Спасо-Преображенський храм

Установлене співробітниками компанії Dzvonar обладнання вдихнуло життя в нашу храмову дзвіницю. Дзвони самі виконують православний дзвін на радість прихожанам і служителям храму. Дякуємо за якісно і оперативно виконану роботу.

 

Настоятель Спасо-Преображенського храму м.Ізюм, архімандрит

Симеон (Негрецький)