(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Щиро вітаємо Вас зі святом Стрітення Господнього

Стрітення Господнє 2019

Шановні друзі, щиро вітаємо Вас зі святом Стрітення Господнього! Бажаємо Вам у день прийняття світом свого Спасителя радісного та щасливого життя, здоров'я, миру та любові!

15-02-2019

Вітаємо Вас зі святом Водохреща, зі Святим Богоявленням

Водохреща, Святе Богоявлення 2019

Дорогі друзі, щиро вітаємо Вас зі святом Водохреща, зі Святим Богоявленням! Традиційно бажаємо Вам бути здоровими і тілом, і духом! Прийміть як вітальну листівку відео Водосвятного передзвону у виконанні Електронного дзвонаря нашого виробництва: https://youtu.be/rZWzw6INOY. На Хрещення Господнє дзвін очищає, а освячена вода зцілює!

19-01-2019

Дорогі друзі, сердечно вітаємо Вас зі святом Різдва Христового

Різдво Христове 2019

Шановні друзі, сердечно вітаємо Вас із Різдвом Христовим! Бажаємо Вам миру, затишку та добра! Прийміть як вітальну листівку відео Різдвяного дзвону у виконанні Електронного дзвонаря нашого виробництва: https://youtu.be/nKSafCGVMZ8.

07-01-2019

Вітаємо Вас з днем пам'яті Святителя Миколая Чудотворця

Святий Миколай Чудотворець 2018

Дорогі друзі, вітаємо Вас з днем пам'яті Святителя Миколая Чудотворця! Нехай Святий Миколай подарує Вам та Вашим близьким тепло і затишок, здоров'я і благополуччя! І Ви даруйте один одному радість і любов!

19-12-2018

Вітаємо Вас зі святом Введення у храм Пресвятої Богородиці

Введення у храм Пресвятої Богородиці 2018

Дорогі друзі! Щиро вітаємо Вас зі святом Введення у храм Пресвятої Богородиці! Миру в Ваших оселях і тепла в Ваших серцях! нехай Матір Божа Вас оберігає!

04-12-2018

Наш "Електронний дзвонар" тепер дзвонить у храмі м. Ізюм

Izum Eletronniy dzvonar

Ще один "Електронний дзвонар" встановлений у Харківській області. У дзвони Спасо-Преображенського храму м. Ізюм дзвонитиме автоматика виробництва компанії Dzvonar. Фото встановлення вже розміщені на нашому сайті. Дуже скоро ми почнемо публікувати відео роботи цієї системи на нашому ютуб каналі. Підписуйтесь на нього і Ви гарантовано побачите всі новинки вчасно.

05-11-2018

Вітаємо Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці

Покрова Пресвятої Богородиці 2018

Шановні друзі, вітаємо Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці! Бажаємо Вам і Вашим родинам миру і злагоди! І нехай Покров Цариці Небесної Приснодіви Марії завжди перебуває над Вами!

14-10-2018

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

о. Симеон, Спасо-Преображенський храм м.Ізюм

Архімандрит Симеон (Негрецький), Спасо-Преображенський храм

Установлене співробітниками компанії Dzvonar обладнання вдихнуло життя в нашу храмову дзвіницю. Дзвони самі виконують православний дзвін на радість прихожанам і служителям храму. Дякуємо за якісно і оперативно виконану роботу.

 

Настоятель Спасо-Преображенського храму м.Ізюм, архімандрит

Симеон (Негрецький)