(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Про нас

Діяльність компанії Dzvonar розпочалася з бажання невеликої команди однодумців спрямувати свої знання та вміння у галузях радіоелектроніки, акустики, музики і дизайну в духовну сферу життя. Для допомоги священнослужителям, релігійним громадам та меценатам у їх бажанні зробити свій храм красивішим, функціональнішим та безпечнішим. Привабити більшу кількість прихожан, а також благодійників для вирішення його проблем.

Перші роботи зі встановлення системи управління церковними дзвонами Електронний дзвонар були проведені у 2013 році. З того часу співробітники компанії встановили ряд таких систем, освоїли нове обладнання і методи програмування православних дзвонів. У 2016 році запрацював сайт компанії для інформування широкого кола людей про її діяльність.

У 2018 році ми розробили власну модель Електронного дзвонаря. І після успішних випробувань вже встановили кілька вироблених нами апаратів. Головною перевагою новинки є низька ціна, що становить третину вартості абсолютного аналога, виробленого у близькому зарубіжжі.

 Компанія Dzvonar співпрацює також з передовими європейськими виробниками обладнання. Необхідні прилади підбираються залежно від поставлених замовником завдань або особливостей певного храму. Для досягнення бажаного результату застосовується комбінування обладнання різних виробників.

З огляду на нелегкий економічний стан в країні і, як результат, невисокі бюджети оновлення храмів, ми прийняли рішення не стягувати додаткову плату за встановлення і налаштування систем Електронний дзвонар. З фінансової точки зору співпраця з нами зводиться до придбання обладнання за ціною виробника.

На сьогодні крім Електронного дзвонаря, ми пропонуємо нашим клієнтам установку баштових годинників, звукового обладнання, відеоспостереження і підсвічування фасаду храму. А також так звану Електронну дзвіницю – систему відтворення синтезованих мелодій дзвонів. Ми постійно працюємо над підготовкою нових рішень і відкриті для будь-яких запитань і пропозицій.

Новини

На Великдень Електронний дзвонар задзвонить у Тетіїві

Колокольня Всехсвятского храма г. Тетиев

На Великдень нарешті задзвонять дзвони храму на честь Всіх Святих м. Тетіїв Київської обл. Церковна дзвіниця обладнана системою автоматичного дзвону "Електронний дзвонар", виготовленою нашою компанією. Фото про цю роботу опубліковані на сайті. Незабаром на нашому ютуб каналі Ви побачите відео церковних дзвонів у тетіївському Всіхсвятському храмі. Підпишіться і дивіться наші нові відео першими.

15-04-2019

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

о. Симеон, Спасо-Преображенський храм м.Ізюм

Архімандрит Симеон (Негрецький), Спасо-Преображенський храм

Установлене співробітниками компанії Dzvonar обладнання вдихнуло життя в нашу храмову дзвіницю. Дзвони самі виконують православний дзвін на радість прихожанам і служителям храму. Дякуємо за якісно і оперативно виконану роботу.

 

Настоятель Спасо-Преображенського храму м.Ізюм, архімандрит

Симеон (Негрецький)